دستگاه های تلفن همراه اکنون اینترنت را به دست می گیرند. در سال 2017 ، دستگاه های تلفن همراه بیش از 52 درصد از کل ترافیک اینترنت جهانی را عهده دار بودند و با سرعت بالایی در حال رشد است. طبق گفته اریکسون ، پیش بینی می شود که تا سال 2020 تعداد کاربران جهانی

آیا وب سایت شما برای آینده موبایل آماده است؟
ساخت وب سایت خود برای تلفن همراه دیگر اختیاری نیست. در واقع ، گوگل اکنون از دوستی موبایل وب سایت به عنوان یک سیگنال رتبه بندی استفاده می کند و وب سایت هایی را که برای تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی بهینه نشده اند مجازات می کند.
اگر می خواهید یک وب سایت جدید بسازید یا یک سایت قدیمی را برای دستیابی به آخرین به روزرسانی های الگوریتم Google تغییر دهید ، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید برای دوستانه تر کردن سایت خود از تلفن همراه استفاده کنید.
1. از چارچوب پاسخگو استفاده کنید
طراحی وب سایت های پاسخگو به لطف چارچوب های HTML اکنون آسان تر از همیشه است. چارچوب های محبوب همراه اول مانند Bootstrap و Foundation اکنون برای طراحی هر دو رابط کاربر جلو و عقب استفاده می شوند در حالی که طراحی صفحه های موبایل را به راحتی بهینه می کنند.
نکته جالب دیگر در مورد استفاده از چارچوب های HTML این است که آنها از ساختار محتوای مبتنی بر شبکه با ستون ها و ردیف ها برای طراحی محتوای وب سایت و رابط های برنامه استفاده می کنند. با این کار می توانید به راحتی هر بخش از طرح خود را برای اندازه صفحه نمایش کوچک ، متوسط ​​و بزرگ تعریف کنید و همچنین می توانید بخش هایی را از صفحه های کوچکتر نیز نمایش داده یا پنهان کنید.
مطلب مرتبط
هنگام استفاده از یک چارچوب HTML ، کار بسیار کمی باید برای بهینه سازی طراحی برای دستگاه های تلفن همراه انجام دهید ، زیرا این چارچوب به طور خودکار طراحی دستگاه های تلفن همراه را افزایش می دهد.
بیشتر
2. تجربه کاربری را در اولویت قرار دهید
هدف اصلی یک وب سایت ارائه یک تجربه کاربری عالی به بازدیدکنندگان وب سایت است تا آنها بتوانند بدون ناامیدی در سایت جستجو کنند تا در مورد محصول و نام تجاری شما اطلاعات بیشتری کسب کنند. به همین دلیل مهم است که وب سایت را برای قابلیت استفاده بهینه کنید.
عناصر خاصی از طراحی وب سایت وجود دارد که باید برای اندازه های مختلف صفحه بهینه شوند. به عنوان مثال ، متنی که در وب سایت دسک تاپ مشاهده می کنید در دستگاه تلفن همراه به نظر نمی رسد. کاربران اغلب برای مشاهده وب سایت هایی که از قلم های کوچکتر استفاده می کنند ، مجبور به بزرگنمایی هستند. این تجربه کاربر را خراب می کند.
با استفاده از نقاط به جای پیکسل برای اندازه قلم ، از انجام همان اشتباه خودداری کنید و برای بهینه سازی اندازه قلم و سایر سبک های طراحی برای دستگاه های تلفن همراه ، از جستجوی CSSmedia استفاده کنید.
3. بهینه سازی سرعت
وقتی نوبت به سئو و تجربه کاربری می رسد ، سرعت بارگذاری وب سایت همه چیز است. در واقع ، گوگل اخیراً اعلام کرده است که از ژوئیه 2018 ، سرعت بارگذاری صفحه عامل رتبه بندی برای جستجوهای تلفن همراه خواهد بود.
برای بهینه سازی وب سایت خود برای حداکثر سرعت صفحه هر کاری که می توانید انجام دهید. با اجرای تکنیک های زیر برای عملکرد وب سایت می توانید شروع کنید.
• نصب یک افزونه caching: اگر وب سایت شما با وردپرس ساخته شده است ، می توانید از یک افزونه مانند WP Super Cache برای راه اندازی سیستم caching برای وب سایت خود استفاده کنید.
• نصب CDN: برای ارائه محتوای وب سایت با توجه به موقعیت جغرافیایی بازدید کنندگان جهت سرعت بخشیدن به وب سایت ، یک CDN رایگان راه اندازی کنید.
• بهینه سازی تصاویر: تصاویر را برای صفحه های موبایل فشرده کرده و از بارگذاری تنبل برای تحویل تصاویر بدون کاهش سرعت بارگذاری صفحه استفاده کنید.
• تغییر به HTTPS: نصب گواهی SSL را در نظر بگیرید و وب سایت خود را به پروتکل امن HTTPS منتقل کنید. این نه تنها وب سایت شما را ایمن می کند بلکه سرعت بارگذاری را نیز بهبود می بخشد.
4. پیمایش و تعاملات را ساده کنید
برخی از قسمتهای طراحی وب سایت شما هنگام ایجاد یک وب سایت برای اولین بار در تلفن همراه ، باید قالب بندی خاصی داشته باشند. به عنوان مثال ، اگر وب سایت دسک تاپ شما دارای یک منوی ناوبری بزرگ است ، نمایش آن به صورت موجود نیمی از فضای صفحه موبایل را اشغال می کند. در عوض ، می توانید به راحتی پیوندهای ناوبری را در پشت دکمه منوی همبرگر پنهان کنید.
همچنین ، به یاد داشته باشید که کاربران تلفن همراه اغلب روی پیوندها ضربه می زنند و صفحه را برای تعامل با وب سایت می کشند. اطمینان حاصل کنید که وب سایت تلفن همراه شما برای این تعاملات تلفن همراه بهینه شده است.
استفاده از دکمه های تعاملی را به جای پیوندهای متنی در نظر داشته باشید و با استفاده از گالری های تصویر مناسب برای موبایل با حرکات کش رفتن ، تجربه مرور را ساده کنید.
5. تست و بهبود
مرحله بعدی و احتمالاً مهمترین مرحله این است که طراحی وب سایت خود را آزمایش کنید تا مطمئن شوید در انواع مختلف دستگاه ها ، سیستم عامل ها و مرورگرها درست به نظر می رسد.
حتی اگر اکثر مردم از مرورگرهای مدرن استفاده می کنند ، 3٪ از مردم هنوز از اینترنت اکسپلورر برای مرور وب استفاده می کنند. وب سایت شما نیز باید در دسترس این افراد باشد. اطمینان حاصل کنید که سایت شما در تلفن های اندرویدی قدیمی مانند آخرین آیفون عالی به نظر می رسد. شما می توانید طراحی وب سایت را از نظر پاسخگویی به راحتی آزمایش کنید و برای بهینه سازی صفحات برای بهترین نتایج ، آزمایش تقسیم A / B را در نظر بگیرید.
نتیجه
مشهورترین زنان طراح سایت
هر طراح از طرق مختلف به پروژه های طراحی وب سایت نزدیک می شود. هیچ روش صحیحی برای طراحی وب سایت همراه اول وجود ندارد. با این حال ، استانداردهای خاصی وجود دارد که باید برای اطمینان از جذابیت وب سایت خود برای کاربران نهایی رعایت کنید. برای طراحی وب سایت های بهتر برای اولین بار در تلفن همراه ، نکات ما را دنبال کنید ، اما همچنین به کاربران خود گوش فرا دهید و همچنین برای مطابقت با آخرین روندها ، به بهبود طراحی خود ادامه دهید.
شورای فناوری فوربس جامعه ای فقط دعوت برای CIO ها ، CTO ها و مدیران فناوری در سطح جهانی است. آیا من صلاحیت دارم؟

They posted on the same topic

Trackback URL : https://banjolow2.bravejournal.net/trackback/3579364

This post's comments feed